Firma remontowo budowlana "BRUS"

Krzysztof Owczarek

kontakt@e-brus.pl

+48 502 023 629

Zobacz mapę

502 023 629

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnej wyceny planowanych prac remontowych. Wystarczy zadzwonić lub skontaktować się przez pocztę elektroniczną.

Gwarancja jakości

Certyfikowany Technolog Budowlany

Oprócz wieloletniego doświadczenia w branży remontowo-budowlanej, kompetencje firmy potwierdzają uzyskane na szkoleniach Certyfikaty oraz wystawione referencje.

Atrakcyjne ceny

Dopasowane do każdego portfela!

W oparciu o analizę rynku gwarantujemy atrakcyjność naszej oferty w porównaniu z konkurencją. Udzielamy rabaty przy większych zleceniach oraz dla stałych klientów.

Firma remontowa Kraków

firma remontowa krakow

Podczas użytkowania każdego lokalu, domu, czy mieszkania, pojawiają się momenty, w których stwierdzasz, że miejsce to z całą pewnością wymaga remontu. W związku z tym, należy pomyśleć o poszukaniu odpowiedniej grupy fachowców, którzy będą w stanie zapewnić pełen zakres potrzebnych nam usług. Zamiast rozdrabniać się na kilku specjalistów, zdecydowanie lepiej poszukać instytucji, jaką jest firma remontowa Kraków. Korzystając z usług takiego przedsiębiorcy szybko zorientujemy się, że daje to wiele wymiernych korzyści. Warto rozglądać się za taką firmą, która istnieje jakiś czas na rynku, lub została nam polecona przez znajomych. W takiej sytuacji mamy przede wszystkim stuprocentową pewność co do jakości wykonywanych przez nią usług.

Firma remontowa Kraków z zaufanymi fachowcami

firma remontowa krakow brus

Warto również zaznaczyć, że taka firma remontowa Kraków zazwyczaj posiada fachowców z każdej dziedziny dotyczącej budowy, dodatkowych prac, a także efektów wykończeniowych. Innymi słowy może spokojnie zlecić zrobienie łazienki, pomalowanie pokoju, wykonanie elektryki i hydrauliki, jak i wstawienie nowych drzwi. Niezwykle istotne dla funkcjonowania na rynku takiego przedsiębiorstwa jak firma remontowa Kraków jest zdobycie odpowiedniej renomy. Zatrudnieni przez nas fachowcy wykonują wszystko na czas, odpowiednio angażują się w swoje zadania i są prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie - możemy być pewni co do efektów ich pracy. Wiemy, że warto starać się o jak najlepszych fachowców, abyśmy mogli być zadowoleni z efektów ich działań.

Kładę ogromny nacisk na spokój, czystość oraz kulturę wykonywania prac, wszelkie typowe problemy z pracownikami branży budowlanej u mnie nie mają prawa bytu. Staram się aby remont nie denerwował i nie stresował właścicieli lecz cieszył i przynosił satysfakcję.

Krzysztof Owczarek – właściciel firmy

Google+ pinterest