Firma remontowo budowlana "BRUS"

Krzysztof Owczarek

kontakt@e-brus.pl

+48 502 023 629

Zobacz mapę

502 023 629

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnej wyceny planowanych prac remontowych. Wystarczy zadzwonić lub skontaktować się przez pocztę elektroniczną.

Gwarancja jakości

Certyfikowany Technolog Budowlany

Oprócz wieloletniego doświadczenia w branży remontowo-budowlanej, kompetencje firmy potwierdzają uzyskane na szkoleniach Certyfikaty oraz wystawione referencje.

Atrakcyjne ceny

Dopasowane do każdego portfela!

W oparciu o analizę rynku gwarantujemy atrakcyjność naszej oferty w porównaniu z konkurencją. Udzielamy rabaty przy większych zleceniach oraz dla stałych klientów.

Flizowanie Kraków

flizowanie krakow

Istnieje wiele sposobów i propozycji dających możliwość wykończenia podłogi w kuchni, przedpokoju, czy też łazience. Jednak od lat prym wiedzie pewna moda, która sprawdza się nie tylko ze względów wizualnych, ale również pod względem utrzymywania czystości. Chodzi tutaj oczywiście o popularne w ostatnim czasie flizowanie Kraków, które charakteryzuje się przede wszystkim układaniem kafli, ale również ceramiki, płyt z kamienia oraz terakoty. Innymi słowy jest to, najogólniej rzecz ujmując, sztuka pięknego wykańczania oraz ozdabiania podłogi. Można również pokusić się o stwierdzenie, że flizowanie Kraków to również układania powyżej wymienionych elementów w fantazyjne wzory, czyli że jest to już swego rodzaju sztuka. W tym stwierdzeniu również jest sporo prawdy i właściwego podejścia.

Kafelki, ceramika, terakota - flizowanie Kraków

flizowanie krakow brus

Najważniejsze jest to, aby zapamiętać, że flizowanie Kraków to nie tylko sama umiejętność położenia kafli czy też terakoty. Ogromnie ważna jest tutaj wiedza i doświadczenie, bez których ani rusz. To dzięki niej fachowiec jest nam w stanie udzielić cennych rad, dzięki którym jesteśmy sobie w stanie wiele rzeczy wyobrazić, aby w finale móc podjąć przemyślaną i trafną decyzję. Jest to rewelacyjna usługa, która sprawdza się przede wszystkim podczas wykańczania wnętrza domu lub mieszkania. Jest to swego rodzaju "postawienie kropki nad i", zanim zaczniemy wnosić do domu meble i ostatecznie urządzać gotowe do zamieszkania pomieszczenia.

Kładę ogromny nacisk na spokój, czystość oraz kulturę wykonywania prac, wszelkie typowe problemy z pracownikami branży budowlanej u mnie nie mają prawa bytu. Staram się aby remont nie denerwował i nie stresował właścicieli lecz cieszył i przynosił satysfakcję.

Krzysztof Owczarek – właściciel firmy

Google+ pinterest