Firma remontowo budowlana "BRUS"

Krzysztof Owczarek

kontakt@e-brus.pl

+48 502 023 629

Zobacz mapę

502 023 629

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnej wyceny planowanych prac remontowych. Wystarczy zadzwonić lub skontaktować się przez pocztę elektroniczną.

Gwarancja jakości

Certyfikowany Technolog Budowlany

Oprócz wieloletniego doświadczenia w branży remontowo-budowlanej, kompetencje firmy potwierdzają uzyskane na szkoleniach Certyfikaty oraz wystawione referencje.

Atrakcyjne ceny

Dopasowane do każdego portfela!

W oparciu o analizę rynku gwarantujemy atrakcyjność naszej oferty w porównaniu z konkurencją. Udzielamy rabaty przy większych zleceniach oraz dla stałych klientów.

Wykończenia wnętrz Kraków

wykonczenia wnetrz krakow

Budowa domu wydaje się prawdziwą mordęgą, szczególnie pod względem upływającego czasu. Mamy wrażenie, że proces ten nigdy się już nie skończy i przestajemy już nawet marzyć o momencie wstawiania mebli, zwiastującym rychłe zamieszkanie w wyśnionym miejscu. Podobnie rzecz ma się w przypadku oczekiwania na mieszkanie. Jednak zarówno w pierwszej, jak i w drugiej kwestii warto zaznaczyć, że tak samo, jak prace na początku powstawania miejsca mieszkalnego są ważne, tak samo istotne są odpowiednio przeprowadzone wykończenia wnętrz Kraków. To w dużej mierze ten moment decyduje o wizualnej części naszego miejsca zamieszkania. To wtedy zaczynają na podłodze pojawiać się kafelki, czy też panele, a ściany z dopiero co położoną gładzią gipsową zaczynają zachwycać skomponowanymi kolorami.

Wykończenia wnętrz Kraków z zaufanymi fachowcami

wykonczenia wnetrz krakow brus

Dlatego też warto zaznaczyć, że szukając fachowców, mających nam zrobić wykończenia wnętrz Kraków, powinniśmy postarać się o tych, którzy są jak najlepsi. Jeśli wszystko co zrobią będzie w pełni profesjonalne, to będziesz mógł cieszyć się wspaniałym efektem przez długie lata, bez słabnącej jakości wizualnej i technicznej. Jeśli tego typu prace są dokładnie przeprowadzone, nie musimy obawiać się odpryskującej farby, kruszących się fug, czy innych nieścisłości. Pomyśl, że po wykonaniu tych czynności już niedługo zaczniesz wnosić meble i zamieszkasz urządzać swoje wymarzone gniazdko, aby rozpocząć w nim szczęśliwe i pełne cudownych chwil życie.

Kładę ogromny nacisk na spokój, czystość oraz kulturę wykonywania prac, wszelkie typowe problemy z pracownikami branży budowlanej u mnie nie mają prawa bytu. Staram się aby remont nie denerwował i nie stresował właścicieli lecz cieszył i przynosił satysfakcję.

Krzysztof Owczarek – właściciel firmy

Google+ pinterest